Ailem Sigortası

Bank Asya Ailem ile Aileniz Güvence Altında

Şimdi aile bireylerinizi güvence altına alacağınız yepyeni bir ürünümüz var: Bank Asya Ailem.

Bank Asya Ailem'e şimdi üye olun; 9 ay boyunca ayda sadece 7,79 TL'ye son 3 ay ücretsiz toplamda 1 yıl faydalanabiliyorsunuz .Kendiniz de dahil ailenizden bakmakla yükümlü olduğunuz 5 kişiyi olası risklere karşı güvence altına alın. Üstelik Bank Asya Ailem için ödeyeceğiniz prim miktarı, teminat kapsamındaki kişi sayısına göre değişmiyor.

Bank Asya Ailem Nedir?

Bank Asya Ailem, sizi ve ailenizi kaza ve deprem riskine karşı Ferdi Kaza Teminatlarıyla koruyan bir sigorta ürünüdür. Bunun yanı sıra, içerdiği Kişisel Sorumluluk Teminatı ile; sizin, eşinizin, çocuklarınızın, birlikte yaşadığınız ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin ve evcil hayvanlarınızın 3. şahıslara verebilecekleri maddi ve bedeni zararlardan dolayı 3. şahıslar tarafından yöneltilebilecek tazminat taleplerinin mali neticelerine karşı da sizi teminat altına alır.

Ayrıca Bank Asya Ailem poliçe süresi boyunca sigorta kapsamındaki Asistans Paketi'nden de ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Bank Asya Ailem'e 0850 222 4 888 Alo Asya'yı arayarak şimdi üye olun, size ve ailenize sunduğu teminatlardan yararlanmaya hemen başlayın.

Bank Asya Ailem Teminatlar ve Hizmetler

a. Ferdi Kaza Teminatları

Her türlü kaza neticesi ile aile fertlerini Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları çerçevesinde teminat kapsamına alır. (Deprem teminatı Ferdi Kaza Genel Şartları kapsamındadır.)

  • Vefat: 10.000 TL
  • Sürekli Sakatlık: 10.000 TL
  • Tedavi Masrafları: 500 TL

b. Kişisel Sorumluluk Teminatları

Sigortalının mesleki sorumlulukları dışında, sigorta süresince ve T.C sınırları dahilinde gelebilecek bir olay sonucunda kendisi ve tüm aile fertleri (maks.5 kişiyle sınırlıdır) ve evcil hayvanlarına karşı ileri sürülebilecek maddi ve bedeni tazminat taleplerini, poliçe limitleri ve genel şartları kapsamında teminat altına alır.

  • Kişisel Sorumluluk: 10.000 TL

c. Deprem Teminatı

  • Deprem Teminatı: 10.000 TL
Asistans Paketi

a. Araç Çekilmesi

Sigortalının aracının kaza yada arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda sigortalı adına kayıtlı aracı en yakın yetkili servise çekilir.(LİMİTSİZ)

b. Çilingir Hizmeti

Sigortalının konut/işyeri anahtarlarının çalınması veya kaybedilmesi durumunda, sigortalının talebi halinde konutuna/işyerine girebilmesi için çilingir gönderilir ve çilingir masrafları ödenir.(LİMİTSİZ)

c. Tıbbi Danışmanlık

Sigortalının karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak Bank Asya Asistans Yardım ekibi tarafından bilgi verilir. Doktor, diş hekimi, nöbetçi eczane, hastane, teşhis merkezleri adres ve telefon numaraları bildirilir. Karşılaşılan sağlık problemiyle ilgili alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulur, ancak tanı konmaz ve ilaç önerilmez. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, Bank Asya Asistans Yardım ekibi tarafından tüm organizasyonlar sağlanır.

d. Tıbbi Nakil

Hastalanan veya kaza sonucu yaralanan sigortalının, kara ambulansı ile en yakın uygun donanımlı sağlık kuruluşuna nakli sağlanır ve ambulans masrafları yılda 2 defa, her bir sefer için 400 TL limit ile karşılanır.

e. Tedavi Masrafları Nakit Avans

Kaza sonucu yaralanarak hastaneye kaldırılan sigortalının cerrahi, ilaç, doktor ve hastane masrafları poliçede belirtilmiş olan tedavi masrafları limiti dahilinde (500 TL) Bank Asya Asistans Yardım tarafından ilgili sağlık kuruluşuna garanti edilir veya avans olarak ödenir.

f. İdari Asistans

Sigortalının nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, giriş vizesi, uçak bileti gibi kendisine ait gerekli evrakların çalınması veya kaybolması durumunda, sigortalının kaybettiği dokümanları yerine koyabilmesi için gerekli mercilere müracaatı ve gerekli bilgiler konusunda kendisine yardımcı olunur ve yol gösterilir. Ayrıca hırsızlık olayında, ilgili zabıt tutulması konusunda sigortalıya gerekli yardımı sağlar. Bu hizmet yurtdışında da geçerlidir.

Başvurmak için tıklayınız.

Şubesiz Kanallarımız