Cüzdanım Sigortası

Yılda Sadece 49,35 TL'ye Çantanız Güvence Altında!

Şimdi çantanızı ve cüzdanınızı kapkaça karşı güvence altına alacağınız yepyeni bir ürünümüz var: Bank Asya Cüzdanım.

Bank Asya Cüzdanım'a şimdi üye olun; yıllık 49,35 TL'ye çantanız ve cüzdanınızdakileri kapkaç, çalınma ve olası diğer risklere karşı güvence altına alın.

Bank Asya Cüzdanım Nedir?

Bank Asya Cüzdanım, sizi kapkaç, gasp, hırsızlık ve çalınma olaylarına karşı korurken, hem kapkaç esnasında oluşabilecek kazalara karşı hem de ferdi kaza sigortası kapsamındaki diğer kazalara karşı sizi teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

Ayrıca Bank Asya Cüzdanım poliçe süresi boyunca sigorta kapsamındaki Asistans Paketi'nden de ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

0850 222 4 888 Alo Asya'yı arayarak Bank Asya Cüzdanım'ı şimdi alın, size sunduğu teminatlardan yararlanmaya hemen başlayın.

Bank Asya Cüzdanım Teminatlar ve Hizmetler

a. Ferdi Kaza Teminatları

 • Vefat: 10.000 TL
 • Sürekli Sakatlık: 10.000 TL
 • Giyim Masrafları: 500 TL
 • Gündelik işgöremezlik: 50 TL (maks. 10 gün)

b. Darp-Gasp Sonucu Kapkaç, Hırsızlık, Çalınma Teminatı

Aşağıda belirtilen ürünler için toplam tazminat bedeli (yıllık) 1.000 TL'dir.

 • Kredi Kartları

Gasp, kapkaç ve hırsızlık sonucu çalınan kredi kartlarınızla yapılan alışveriş işlemleri (internet harcamaları hariç), belirtilen limitler dahilinde, bu teminat kapsamında değerlendirilir. Kartınızın çalındığına dair ihbarı yaptığınız andan 24 saat önceki alışverişlerden oluşan zararınız tazmin edilecektir.

 • Anahtar Kaybı Tazminatı

Gasp ve hırsızlık sonucu; çalıştığınız veya ortağı olduğunuz firma üzerine olan, ikamet ettiğiniz ev, kullandığınız araç ve işyerinize ait anahtarların çalınması durumunda, anahtar ve kilitlerin yenilenmesinden doğacak tazminat talepleri bu teminattan karşılanır.

 • Kimlik Kayıp Masrafları

Gasp, kapkaç sonucu çalınan nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz ve pasaport evraklarınızın yenilenmesinden doğan zararlar, bu teminattan tazmin edilir.

 • Giyim Masrafları

Tedavi masrafları teminatının devreye girdiği durumlarda, kıyafetlerinize gelebilecek zararlar, poliçe limitleri dahilinde tazmin edilir.

 • Bayan Kozmetik Malzemeleri Teminatı

Asistans Paketi
 • Araç Çekilmesi

Aracınızın kaza ya da arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda adınıza kayıtlı araç en yakın yetkili servise çekilir.

 • Çilingir Hizmeti

Konut/işyeri anahtarlarınızın çalınması veya kaybolması durumunda, talebiniz halinde konutunuza/işyerinize girebilmeniz için çilingir gönderilir ve çilingir masrafları ödenir.

 • Tıbbi Danışmanlık

Karşılaştığınız acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak Bank Asya Asistans Yardım ekibi tarafından bilgi verilir. Doktor, diş hekimi, nöbetçi eczane, hastane, teşhis merkezleri adres ve telefon numaraları bildirilir. Karşılaştığınız sağlık problemiyle ilgili alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulur, ancak tanı konmaz ve ilaç önerilmez. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, Bank Asya Asistans Yardım ekibi tarafından tüm organizasyonlar sağlanır.

 • Tıbbi Nakil

Hastalanmanız veya kaza sonucu yaralanmanız durumunda, kara ambulansı ile en yakın uygun donanımlı sağlık kuruluşuna nakliniz sağlanır ve ambulans masrafları yılda 2 defa, her bir sefer için 400 TL limit ile karşılanır.

 • Tedavi Masrafları Nakit Avans

Kaza sonucu yaralanarak hastaneye kaldırılmanız durumunda cerrahi, ilaç, doktor ve hastane masraflarınız poliçede belirtilmiş olan tedavi masrafları limiti dahilinde (500 TL) Bank Asya Asistans Yardım tarafından ilgili sağlık kuruluşuna garanti edilir veya avans olarak ödenir.

 • İdari Asistans

Nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz, pasaportunuz, giriş vizeniz, uçak biletiniz gibi size ait gerekli evrakların çalınması veya kaybolması durumunda, kaybettiğiniz dokümanları yerine koyabilmeniz için gerekli mercilere müracaatınız ve gerekli bilgiler konusunda size yardımcı olunur ve yol gösterilir. Ayrıca hırsızlık olayında, ilgili zabıt tutulması konusunda size gerekli yardımı sağlar. Bu hizmet yurt dışında da geçerlidir.

Başvurmak için tıklayınız.

Şubesiz Kanallarımız