Kar Payı Oranı ve Ücreti

1 Temmuz 2013 tarihi itibariyle; bankamız kredi kartlarından aşağıdaki tabloda belirtilen yıllık kart ücretleri alınacaktır.

Kredi Kartı Ücreti
Kart Tipi Asıl Kart Ücreti Ek Kart Ücreti

AsyaCard Classic

30 TL

15 TL

AsyaCard Gold

30 TL

15 TL

AsyaCard DIT

30 TL

15 TL

AsyaCard Platinum

50 TL

25 TL

AsyaCard Business

-

30 TL

Bankamız tarafından aşağıda belirtilen kriterlere uyan müşterilerden ücret alınmamaktadır;

  • Son 3 ay içerisinde en az 1 defa maaş ödemesi yapılan müşteriler,
  • Okul taksit sisteminde yer alan ve şu an için açık taksiti olan müşteriler,
  • Banka tarafından belirlenen kriterlerde düzenli Kredi Kartı kullanımı olan müşteriler,
  • Bankamızda belirlenen tutarlarda katılma hesabı bulunan müşteriler

Asya Katılım Bankası A.Ş.'nin yasal düzenlemeler kapsamında, yukarıda belirtilen ücretler ve kriterlerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

1 Kasım 2010 tarihi itibariyle POS ödeme noktalarımız kanalı ile yapılan kredi kartı borç ödemelerinden 2,50 TL işlem ücreti alınmaya başlanmıştır. Bu ücret Yıllık Üyelik Ücreti Olmayan kartlardan alınmayacaktır.**

Talimatınız üzere kredi kartınızdan yapılan otomatik fatura ödemelerinde ve Bank Asya işlem kanallarından yapacağınız talimatsız fatura ödemelerinde fatura başına %1,3(en az 0,50 TL olmak üzere) işlem ücreti alınmaktadır. Turkcell, Avea ve Vodafone faturalı için herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

Paksit işlemlerinden harcama tutarının herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Uygulanan kar payı oranları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

PAS işlemlerinden harcama tutarının herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Uygulanan kar payı oranları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kredi kartı aylık kar payı oranımız %2.02'dir.

**Ödeme yapılan il ve ilçe sınırları içerisinde şubemiz bulunmuyor ise yapılan ödemelerden 2,50 TL işlem ücreti alınmayacaktır.

Şubesiz Kanallarımız