Hoşgeldiniz Katılma Hesabı

Bankamızla daha önceden hiç hesabı olmayan yeni müşterilere yönelik olarak avantajlı kar paylaşım oranlı "HOŞGELDİNİZ KATILMA HESABI" müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Bankamızda yeni hesap açılışı yapmış olan müşterilerin hesap açılış tarihinden itibaren ilk 45 gün yeni katılma hesabı açması durumunda katılma hesaplarına +10 puan ilave kar paylaşım oranı verilecektir.

Hoşgeldiniz Katılma Hesabının Özellikleri;

  • Müşterilerimiz TL, USD, EURO para birimleri ile Hoşgeldiniz Katılma Hesabı açabileceklerdir
  • Minimum hesap açılış tutarı 50 TL, 50 USD, 50 EURO'dur,
  • Hesap açılış üst limiti 250.000 TL. ve muadili USD/EURO'dur.
  • TL, USD, EURO olarak açılmış olan katılma hesaplarının toplam tutarı TL cinsinden 250.000 TL altında olması durumunda + 10 puan ilave kar paylaşım oranından yararlanabilecektir.
  • Yeni müşterilerimizin +10 ilave kar paylaşım oranından yararlanabilmesi için; Hoşgeldiniz Katılma Hesabını hesap açılış tarihinden itibaren ilk 45 gün içerisinde açmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerimizin 3 Aya (91 gün) kadar açacağı katılma hesapları için +10 puan ilave kar paylaşım oranı verilecektir.
  • 3 Aya kadar açılabilen "Hoşgeldiniz Katılma Hesabı"na ait ilk temdit tarihi geldiğinde, sistemde tanımlı olan en avantajlı katılma hesabı kar paylaşım oranı ile temdit görmeye devam edeceklerdir. Kanal bazında tanımlanmış olan her hangi bir katılma hesabı kampanyası veya ürünü olmaması durumunda, ilk temdit tarihinden sonra müşterilerimiz standart kar paylaşım oranından yararlanmaya devam edeceklerdir.
  • Bu hesaplara temdit tarihinde para ilavesi yapılabilecektir.

Hoşgeldiniz Katılma Hesabı açılışı için;

Şubelerimizden
Telefon Bankacılığından
İnternet şubemizden hesap açılışı yapılabilecektir.

Hoşgeldiniz Katılma Hesabı İzleme

Hoşgeldiniz Katılma Hesabı 3 aya kadar açılacak olan katılma hesaplarında katılma hesabı açılış işlemi tamamlandıktan sonra şubelerimizden; müşterilerimiz ise internet şubemiz -> Hesaplar -> Hesap Bilgileri -> Hesap Detaylarından izleme yapabileceklerdir.

Şubesiz Kanallarımız