Kasko Sigortası

Bank Asya şubelerinden yaptırabileceğiniz Kasko Sigorta poliçesi ile, aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Kasko Poliçesi; aracınızın yanmasını, çalınmasını veya kaza sonucu meydana gelecek diğer hasarları teminat altına alır.

Dilerseniz Koltuk Ferdi Kaza, İhtiyari Mali Mesuliyet, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri ve Terör, Eskime, Deprem, Sel Su Basması ek teminatlarını da poliçenize dahil ettirebilirsiniz.

10 yaş üzerinde olan araçlara teminat verilmemektedir. Sıfır kilometre yeni araçlarınızın kasko poliçesine, "yeni değer teminatı"nı ilave ettirerek aracınızın çalınması ya da tam ziyan olması durumunda sigorta şirketinden aracınızın sıfır km. emsal değeri üzerinden ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

7 Gün 24 saat "Hasar Bildirim Hattı"
  • Hangi gün saat kaç olursa olsun, Asistans Hizmetlerine 0216 427 48 57 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.
Yurt Çapında Yaygın "Anlaşmalı Araç Servisleri"
  • Kaza sonrası aracınızı, anlaşmalı araç servislerimizden uygun göreceğiniz birine kendiniz götürebileceğiniz gibi, Asistans servisi tarafından ulaştırılmasını da sağlayabilirsiniz. Tamir olmuş aracınızı, gerekli evrakları anlaşmalı servise teslim ederek hiçbir ücret ödemeden teslim alabilirsiniz.
Değer Artışı Kesintisi Yok (Eskime Teminatı)
  • Hasar gören parçanın yerine yenisi takıldığında aracınızın kazandığı değere karşılık, hasar ödemesinden kesinti yapılmaz.
Teminat Limitinin Devamlılığı
  • Hasar sonrasında herhangi bir ek prim alınmaksızın poliçeniz otomatik olarak hasar öncesi sigorta bedeli üzerinden devam eder.
Hasarsızlık İndirimi
  • Hasarsız geçen her yıl için size daha fazla indirim sağlanır.
Özel İndirimler
  • Kasko poliçenizde alarm, plaka, meslek, emeklilik, araç çokluk indirimlerine bağlı olarak daha fazla indirim hakkı kazanılır.
Enflasyona Karşı Tam Koruma
  • Sigorta süresi içerisinde enflasyon nedeniyle aracınızda değerinde meydana gelen artışlar otomatik olarak poliçenize yansıtılır ve herhangi bir hasar durumunda ödemeler gerçekleşen enflasyon oranı üzerinden yapılır.
Sürücü ve Yolcu ile Araç Dışındakilere Koruma
  • Siz ve aracınızın içindekilere ek olarak, aracınızın başkalarına verdiği zararlar da teminat kapsamına alınır.
Araçta Bulunan Opsiyonel Olan veya Sonradan Monte Ettirilen Aksesuarlara Koruma
  • Aracınızda orijinal olmayan, sonradan monte edilmiş olan aksesuarlar, bedelinin poliçede belirtilmiş olması kaydı ile aracınızla birlikte sigortalanır.
KDV Geri Ödemesi
  • Tüzel kişilere ait faturalı hasar ödemelerinde; Sigortalının, yansıtmalı fatura kesmesi şartıyla KDV'de ödenir.
Son gezilen sayfalar
Bağlantılar